Fajne książki dla wszystkich dziewczynek


prezent na komunię dla dziewczynki / wtorek, 5 kwietnia, 2022

Prezent na komunię dla dziewczynki warto kupić online wcześniej. Chociażby po to, aby na ostatnią chwilę nie zawracać sobie głowy. Dzięki temu, w wyznaczonym dniu, będzie można stawić się na uroczystości, biorąc udział w jakże ważnym wydarzeniu. Co też można kupić dziewczynce? Nie trzeba zbytnio wysilać się, jeżeli chodzi o pomysł. Wystarczy bowiem kupić książkę. Ale nie Biblię, ale jakąś inną, ciekawszą, która na pewno trafi gusta młodej czytelniczki.

Damy, dziewuchy, dziewczyny

Anna Dziewit-Meller i niezwykła opowieść o dziewczynach – jak to sam tytuł wskazuje. Czasem dziewczęta mają problem z tym, aby zrozumieć swoją wyjątkowość. Czas więc to zmienić. Bohaterką tej książki jest Heńka, która ma lat dziesięć. To właśnie ona będzie przewodniczką dla wszystkich czytelniczek, które na pewno będą chciały poznać jej niezwykłe koleżanki. Takie dla których nie ma słowa niemożliwe. Wszystkiego można dokonać. Trzeba tylko mieć odpowiednie chęci. Dowodem na to są: Anna Henryka Pustowójtówna – dziewczyna z powstania styczniowego, Krystyna Skarbek – agentka, która wyprzedziła Jamesa Bonda, Krystyna Krahelska – bez której nie byłoby warszawskiej Syrenki, itd. Brzmi ciekawie? Tak, tą książkę trzeba zdecydowanie przeczytać.

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek

Może w okresie Pierwszej Komunii dziewczynki jeszcze się nie buntują. Jeszcze, ponieważ już niedługo hormony na pewno dadzą o sobie znać. Dlatego też ta książka okaże się dla nich świetnym prezentem. Czego można się z niej dowiedzieć? Mnóstwa interesujących rzeczy. Właściwie, to należałoby powiedzieć, że dzięki temu można poznać naprawdę wyjątkowych bohaterów, którzy swoją odwagą i wieloma innymi zaletami, są w stanie zachwycić. Autorką jest Elena Favilli, która postanowiła pokazać młodym czytelniczkom, że kobiety to też silna płeć i są w stanie dokonać wielu niesamowitych rzeczy. Jakich? Tego wszystkiego można dowiedzieć się z książki, dlatego każda dziewczyna powinna zajrzeć do środka.